سوالات متداول

1- ارزهای دیجیتال را چگونه می توان خریداری نمود؟

برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال میتوانید ازطریق صرافیهای خارجی نظیر بایننس یا کوینکس اقدام کنید  ولی با توجه به مقررات سختگیرانه ی بین المللی در رابطه با کاربران ایرانی بهتر است از صرافی های داخلی نظیر آتاکوینکس استفاده کنید.

2- خرید کدام ارز دیجیتال سود بیشتری دارد؟

برای خرید ارزهای دیجیتال بهتر است آموزش دیده و کمی مطالعه داشته باشید تا با وضعیت بازار و تحلیل آن آشنا شوید. خرید هر ارزی  باید با توجه به فاکتورهای بنیادین و بررسی تکنیکال آن ارز انجام می شود. لذا برای خرید عجله نکرده و از نظر کارشناسان مطلع شده و با توجه به همه ی فاکتورها وارد معامله خرید یا فروش شوید.

3- پس از خرید ارزهای دیجیتال چگونه آن را نگهداری کنم؟

برای نگهداری هر ارز دیجیتالی  باید از کیف پولی استفاده کنید که آن ارز را ‍‍پشتیبانی می کند، بهترین کیف پولهای رمز ارزها، کیف پول سرد بوده که به صورت سخت افزاری هستند مانند لجر نانو اس و یا کوول والت، در غیر اینصورت با توجه به  تجربه چندین ساله ی خود، کیف پول تراست(trust) و کوین امی(coinomi) را به عنوان کیف پولهای جامع و امن پیشنهاد می کنیم.

4- خرید کدام ارزها در آتاکوینکس امکان پذیر است؟

پس از ثبت نام  در سایت لیست تمامی ارزهای که آتاکوینکس پیشتیبانی می کند را مشاهده خواهید کرد، در آتاکوینکس  بیش از 20 ارز مطرح و بالای مارکت لیست شده است. در صورت نیاز به ارز خاصی که در لیست نمی باشد لطفا به پشتیبانی اطلاع دهید تا در کمترین زمان درخواست شما بررسی گردد.

5- چرا می بایست اطلاعات و مدارک شخصی خود را ارائه دهم؟

آتاکوینکس، همگام با مقررات جهانی و داخلی، ملزم به احراز هویت کاربران محترم جهت ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال خواهد بود. تیم آتاکوینکس متعهد می باشد که این اطلاعات را به صورت کاملاً محرمانه و به منظور حفظ امنیت سرمایه ی کاربران محترم، دریافت و محفوظ کند.

6- واریز به کیف پول یا برداشت از آن از چه طریقی ممکن است؟

در حال حاضر به هر کاربر یک کیف پول ریالی اختصاص داده شده است. آتاکوینکس هیچ گونه هزینه اضافی بابت واریز یا برداشت از کیف پول کاربران کسر نمی نماید. برای برداشت ریال به دلیل استفاده از خدمات پرداخت یار برای تسویه بانکی، مبلغ یک درصد تا سقف ۴ هزار تومان از درخواست ، کسر و مابقی به حساب بانکی تعیین شده توسط کاربر، واریز خواهد شد. واریز و  برداشت ارز دیجیتال نیز، با وارد کردن آدرس کیف پول خود در هنگام خرید  ممکن خواهد بود. برای فروش ارز دیجیتال به سایت نیز آدرس کیف پول آتاکوینس در دسترس شما میباشد، لطفا به شبکه انتقال آن آدرس در هنگام واریز رمز ارز دقت نمایید. هزینه‌ی برداشت رمزارز نیز صرفاً مبلغ مورد نیاز برای انتقال آن در شبکه بلاک چین بوده و سایت آتاکوینکس هیچگونه هزینه اضافی را دریافت نخواهد کرد.

خانهدرباره ماوروداخبارتماس