احراز هویت و نحوه ی ارتقای کاربران

در ابتدا کاربران با ثبت شماره موبایل (حتما سیم کارت باید متعلق به خود فرد بوده و منطبق با کدملی وی باشد) و ایجاد یک رمز برای خود در سایت آتاکوینکس وارد پنل کاربری خود خواهند شد. پس از ورود به سایت آتاکوینکس کاربر باید شماره موبایل خود را از طریق پیامکی که به وی فرستاده می شود تایید نماید.(قسمت تایید شماره موبایل) پس از تایید شماره موبایل کاربر باید اطلاعات هویتی خود را در سایت وارد کرده و حداقل یک کارت بانکی متعلق به خود را در سایت ثبت نماید تا به عنوان کاربر عادی در سایت فعالیت نماید. جهت فعال شدن خرید و فروش رمز ارزها  کاربر باید مدارک هویتی خود را طبق راهنمایی های سایت ارسال کرده و منتظر تایید توسط پشتیبانی سایت باشد. تایید مدارک و هویت کاربران در سایت آتاکوینکس بسیار سریع بوده و معمولا بعد 2 ساعت احراز هویت کاربر مشخص می گردد. با تایید مدارک، کاربر به سطح نقره ای رسیده و قادر به واریز ریالی به کیف پول خود و خرید رمز ارز از سایت نیز می باشد. در این سطح حداکثر واریز ریالی کاربران در طی 24 ساعت پنجاه ملیون تومان میباشد. برداشت ریالی 200 ملیون تومان روزانه و حداکثر 3 میلیارد تومان ماهانه و برداشت ارزی هم معادل 20000 دلار روزانه و حداکثر 300 هزار دلار ماهانه خواهد بود.
سطح طلایی برای کاربرانی اعمال خواهد شد که در طی 3 ماه فعالیت در سایت آتاکوینکس جمع تراکنشهای آنان به یک میلیارد تومان رسیده باشد. در این سطح واریز ریالی روزانه حداکثر واریز مصوب بانک مرکزی برای هر فرد یعنی 100 ملیون تومان خواهد بود. برداشت ریال روزانه حداکثر 300 میلیون تومان و ماهانه حداکثر 5 میلیارد تومان خواهد بود. برداشت رمز ارز روزانه 30000 دلار و ماهانه حداکثر 500 هزار دلار خواهد بود.

در صورت فروش رمز ارز به آتاکوینکس کاربران می توانند مقدار ریالی معادل رمز ارز خود را به کیف پول ریالی خود در سایت آتاکوینکس واریز کرده و از آن جهت خریدهای آتی خود استفاده نمایند. واریز به کیف پول ریالی آتاکوینکس آنی بوده و هیچ هزینه ای بابت این انتقال از کاربران کسر نمی شود. البته شایان ذکر هست که کاربران همیشه می توانند مبالغ درخواستی خود را مستقیم به کارت بانکی خود واریز نمایند که در آنصورت تسویه حساب ریالی و واریز به حساب کاربران مطابق تسویه سیستم پایای بانک مرکزی میباشد.

جهت خرید و فروش ارز دیجیتال درخواست خود را ثبت کنید.

خانهدرباره ماوروداخبارتماس